Центр соціологічних досліджень «ПІВДЕНЬ» – експертна платформа, що спеціалізується на проведенні повномасштабних маркетингових та соціально-політичних досліджень, надання послуг маркетингового консалтингу, організація і проведення моніторингів.

Соціологи-практики з багаторічним стажем роботи з провідними компаніями України проводять аналіз конкурентного середовища, дослідження ринків, цільової групи споживачів товарів і послуг, цін, якості обслуговування та конкурентних переваг Вашої компанії.

Наша організація пропонує широкий спектр послуг, дослідження соціально важливих, економічних та політичних питань. ЦСД «Південь» спеціалізується на проведенні маркетингових досліджень за допомогою фокус-груп, анкетних, експертних опитувань; використовує специфічні та новітні методи, які демонструють результати з найнижчим показником похибки.

Соціально-політичні дослідження:

  1. Проведення анкетного опитування в місці Миколаїв та в Миколаївській області стосовно рейтингу політичних партій/кандидатів та інших соціально-політичних значущих питань;

  2. Проведення екзит-полів у місті Миколаєві та Миколаївській області під час місцевих, парламентських, президентських виборів;

  3. Проведення фокус-груп стосовно виявлення та покращення рейтингу політичної партії/кандидата в Миколаєві та Миколаївській області;

  4. Кабінетні дослідження з важкодоступними респондентами.

Маркетингові дослідження:

  1. Дослідження популярності бренду/товару за допомогою опитування думки покупців (польові дослідження);

  2. Проведення фокус-груп стосовно вивчення думки покупців стосовно нових товарі;

  3. Проведення Соціометрій – дослідження внутрішнього клімату колективу для покращення ситуації в компанії / організації, тощо.

  4. Дослідження цінової еластичності, тестування концепції, тестування назви марки та дослідження іміджу марки – тобто проведення повного циклу розробки торгівельної марки.

  5. Сегментування та оцінка попиту на продукцію.

Контакти

Керівник Центру: Козачук Максим Богданович – 38 (093) 662-12-99

Заступник кер.: Мельничук Василь Михайлович – 38 (063) 410-61-65

Секретар: Дроздов Олексій Володимирович